YKS Kursu Sakarya

02.01.2021
15
YKS Kursu Sakarya

YKS Kursu Sakarya

YKS Kursu Sakarya şubemizde YKS ( TYT – AYT – YDT ) Dersleri En az 10 Yıl deneyimli Türkiye’nin en Tecrübeli Öğretmenleri Tarafından Birebir yada Sınıf Kursu Olarak verilmektedir. YKS Kursu Almak isteyen öğrenciler Eğitim şubemiz de istedikleri gün ve saatte derslerini ayarlayabilirler. YKS Kurs ücretlerimiz uygun ve ekonomiktir. Birebir YKS Özel ders sınıf ortamına göre 10 kat daha etkilidir. Alanında uzman öğretmenlerden birebir Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Tarih , Coğrafya Dersleri alarak en iyi fakülteleri kazanabilirsiniz. Sakarya Eğitim Merkezimiz de İlköğretim , Lise , Üniversite Hazırlık , Ales , Yös Sınavlarına Hazırlık Dersleri verilmektedir.

Sakarya’da Hangi Kursları Almalıyım ?

LGS , YKS , DGS , KPSS , ALES , YÖS , ÖABT , Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili , üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde ya da Online özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız İlkokul , Ortaokul , LiseÜniversite Hazırlık Öğrencileri için verilmektedir. Takviye Özel Dersler ile Tüm Eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

Hızlı Okuma ve Paragraf Kursu

YKS Kursu Sakarya TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek Yks de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Dersi Birebir online olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

YKS Eğitim Koçu

Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri, motivasyon, doğru tercih , veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

YKS Kursu Sakarya YDT Kursu

YDT Kursu başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince , Japonca dersleri verilmektedir. Derslerimiz kursta birebir yada online olarak da alabilirsiniz.

YKS Kursu Sakarya Birebir Özel Ders

Mekan sınırlaması yada bulaş riskinden uzak dilediğiniz yerde online birebir özel ders alabilirsiniz. Matematik , Türkçe , Fizik , Kimya , Biyoloji , İngilizce derslerimiz dileyen adaylarımıza online birebir özel ders olarak anlatılmaktadır.

Kurs Burda Antalya İle İletişim:

Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz

Kurs Burda Türkiye Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS Kursu Sakarya TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din kültürü, Edebiyat, YKS SAYISAL- EA – SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel döküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yks Kursu Sakaya  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj