YKS Kursu Ümraniye

19.04.2021
21
YKS Kursu Ümraniye

YKS Kursu Ümraniye

YKS Kursu Ümraniye Eğitim Merkezimizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir özel ders olarak verilmektedir. YKS Kurslarımız Ümraniye için en iyi şekilde tüm öğrencilere ulaşmak için organize edilmiştir. YKS Kursu İçin Ücretsiz Demo Ders Talep Edebilirsiniz. Bireysel Çalışma İle YKS Öğrencileri En İyi Fakülteleri Kazanmaktadırlar.

Matematik Özel Ders

Kursta, Evde özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız ortaokul – Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

YKS Hızlı Paragraf Kursu

YKS Kursu Ümraniye TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek YKS de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Dersi Birebir olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

YKS Eğitim Koçluğu

YKS Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Doküman takipleri, motivasyon, doğru tercih , veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

YDT Kursu Ümraniye

YDT Kursu başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince , Japonca dersleri verilmektedir. Derslerimiz kursta birebir olarak da alabilirsiniz.

YKS Kursu Ümraniye

Mekan sınırlaması yada bulaş riskinden uzak dilediğiniz yerde birebir özel ders alabilirsiniz. Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce derslerimiz dileyen adaylarımıza birebir özel ders olarak anlatılmaktadır.

Kurs Burda Ümraniye İle İletişim:

Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz Kurs Burda Türkiye Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS Kursu Ümraniye TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din kültürü, Edebiyat YKS SAYISAL- EA – SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel doküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YKS Ders Paketleri

MAT 1 50 -MAT2 50-GEO 30 -FİZİK 50-TÜRKÇE 20-TARİH 16-COĞRAFYA 12 FELSEFE 10-Edebiyat-10-KİMYA-40-BİYOLOJİ 40-DERS paketlerinden Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yks Kursu Ümraniye için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj