YKS Kursu Yahya Kaptan

03.04.2022
33
YKS Kursu Yahya Kaptan

YKS Kursu Yahya Kaptan

YKS Kursu Yahya Kaptan İzmit Şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ) Hazırlık Öğrencilerine Birebir Yüzyüze Kurs Merkezimizde Özel Ders Almalarını Tavsiye Ediyoruz. YKS Kursu Yahya Kaptan Şubemizde Alanında 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir.

YKS Kursu Yahya Kaptan İzmit Şubemizde Matematik , Fizik , Biyoloji , Kimya , Hızlı Okuma Kursları Mat 1 , Mat 2 , Geometri Dersleri Almak İsteyen Öğrenciler Gün ve Saatleri İstedikleri gibi ayarlamaktadırlar. Okul Sonrası , Haftasonu Seansları Siz seçin biz size En Deneyimli Öğretmenleri Verelim.

YKS Hızlı Okuma Kursu Yahya Kaptan

YKS Öğrenciler Hızlı Okuma ve Paragraf Kursumuza Katılarak Soru Çözme Hızlarını en az İki kat arttırmaktadırlar.İlkokul , Ortaokul , Lise , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES Öğrencileri Birebir Okuma Teknikleri İle Hızlı ve Seri Bir şekilde soruları çözmektedirler.

YKS Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

LGS-YKS-DGS-ALES-AÖF-ÖABT-Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili-üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde Ya da Online özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız ortaokul-Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

YKS Hızlı Paragraf Kursu

YKS Kursu TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek Yks de rakiplerine fark atmaktadırlar.Hızlı Paragraf Dersi Birebir online olarak yapılmaktadır. 5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

İzmit Yahya Kaptan YKS Eğitim Koçu

Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri,motivasyon,doğru tercih , veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır.Kişisel gelişim, stres yönetimi,Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

Yahya Kaptan YDT Hazırlık Kursu

YDT Kursu başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince , Japonca dersleri verilmektedir.Derslerimiz kursta birebir yada online olarakta alabilirsiniz.

Birebir Yahya Kaptan YKS Özel Ders

YKS Kursu Yahya Kaptan Eğitim Merkezimizde Tüm YKS Öğrencileri İstedikleri Dersten İstedikleri Gün ve Saatte Birebir Ders Alabilirler. YKS Dersleri Mat 1 , Mat 2 , Geometri , Türkçe , Sosyal Bilimler , Fen Bilimleri , Edebiyat Aradığınız Tüm Dersler Şimdi Kurs Burda Yahya Kaptan Şubemizde.

Kurs Burda Kocaeli İle İletişim: Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz

Kurs Burda Türkiye Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS Kursu TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Tarih , Coğrafya , Felsefe , Dinkültürü , Edebiyat YKS SAYISAL – EA – SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel döküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YKS Ders Paketleri

MAT 1 50 -MAT2 50-GEO 30 -FİZİK 50-TÜRKÇE 20-TARİH 16-COĞRAFYA 12 FELSEFE 10-Edebiyat-10-KİMYA-40-BİYOLOJİ 40-DERS paketlerinden Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yks Kursu Yahya Kaptan İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj