Yös Kursu Gazipaşa

07.04.2024
4
Yös Kursu Gazipaşa

YÖS Kursu Gazipaşa

YÖS Kursu Gazipaşa Şubemizde Tüm Yös Adaylarına Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir. Gazipaşa TR -YÖS Kursu arayanlar Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden birebir ders almaktadırlar. Gazipaşa’da  YÖS Kursu veren öğretmenler Mat 1 , Mat 2 , Geometri ve IQ soruların da uzman öğretmenlerdir. YÖS Hazırlık Kursu  birebir özel ders ya da sınıf kursu verilmektedir. Yaklaşık kurs fiyatına birebir yös özel dersi alabilirsiniz. Gazipaşa’da YÖS Kursu veren eğitim merkezi olarak yös adaylarına sınırsız eğitim desteği sunmaktayız.

YÖS Kursu Gazipaşa

Kurumumuzda ve şubelerimizde yös kursu ve özel dersler tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Online YÖS birebir  ders olarak da verilmektedir.Birebir özel derslerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Haftalık düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

YÖS Matematik Kurs Programı

 • Adaylarımız Yüzyüze ,Eve Özel Ders yada online olarak ders görebilirler.
 • Yös Deneyimli Matematik Öğretmeninden Özel Ders
 • Matematik Özel Ders saatleri 40+40 ( arada 10 dk mola ) dakika olarak işlenmektedir.
 • Birebir Özel Ders Tavsiye Edilmektedir.
 • Özel Dersleriniz müsait durumunuza göre ayarlanmaktadır.
 • Aday sadece aldığı ders saatini öder. Ekstra bir ücret talep edilmez.
 • Her Aday İçin eğitim ve ders koçlarımız vardır.
 • 15 – 20 dakikalık Ücretsiz Demo Yapılmaktadır.

YÖS SINAV YERLERİ

 • ​TR-YÖS 52 ülkede 78 merkezde yapılacak

Türkiye’deki üniversitelere daha nitelikli ve fazla sayıda uluslararası öğrenci çekmek amacıyla 6 dilde düzenlenen Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (TR-YÖS) 52 ülkede 78 merkezde gerçekleştirilecek.

TR-YÖS’e başvurabilmek için şu şartlar gerekiyor:

Lise son sınıfta olmaları ya da mezun durumda bulunmaları koşuluyla;

• Yabancı uyruklular,

• Türk vatandaşlığından çıkan yabancı uyruklular / mavi kartlılar

• Yabancı uyruklu iken sonradan kazanılan vatandaşlık ile T.C. vatandaşlığına geçen çift uyruklular,

• Lise eğitimlerinin tamamını yurt dışındaki liselerde (KKTC liseleri hariç) gören T.C uyruklular ile uyruğundan biri T.C. olan çift uyruklular,

• KKTC uyruklu olup; bu ülkede ikamet eden ve ortaöğrenimini (lise) KKTC’de tamamlayan GCE AL sınav sonuçlarına sahip olanlar ile 2005-2010 tarihleri arasında diğer ülkelerdeki kolej ve liselere kayıt yaptırıp eğitim alarak GCE AL sınav sonuçlarına sahip olan veya sahip olacaklar.

 

YÖS Sınav Başvuruları ve Tarihleri

YÖS Başvuruları İçin Profesyonel destek alabilirsiniz. Kurs adaylarını danışmanlık hizmetleri olarak ta bilgilendirmektedir. Sınav 80 Sorudan oluşmaktadır. Matematik 1 , Matematik 2 ,Geometri , Mantık ve Q Sorularından oluşan sınav  süresi 100 dakikadır. YÖS online matematik özel derslerden istediğiniz vakit ve zamanda kurs alabilirsiniz.

TR-YÖS İle İlgili Bilmemiz Gerekenler

 • Türkçe, Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça olmak üzere 6 dilde gerçekleştirilecek olan sınav 52 ülkede ve 78 merkezde yapılacak.
 • Devlet üniversiteleri artık uluslararası öğrenci kabulünde kendileri sınav düzenlemeyecek, TR-YÖS sonucunu veya Yükseköğretim Kurulunca geçerliliği kabul edilen IB, Abitur, GCE AL gibi lise not ortalamalarını kullanabilecek. Vakıf yükseköğretim kurumları da TR-YÖS sonuçları ile öğrenci kabul edebilecek. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) de kendi öğrenci kabulünde TR-YÖS’ü kullanacak.
 • TR-YÖS’ün geçerlilik süresi sınav tarihinden itibaren 2 yıldır.

YÖS Kursu Almak İsteyenler

Yabancı Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biri Türkiye’dir. Bu tercihin sebeplerinden bazıları yabancı öğrenciler için ülkemizin eğitim seviyesinin o ülkelerden üst olmasıdır. Balkan Ülkeleri, Orta Avrupa, Doğu Asya Ülkeleri, Asya Ülkeleri Afrika Ülkeleri, Kongo, Gana, Moğolistan, Ortadoğu da Irak ve Suriye, Kafkaslarda İran ve Kardeş ülke Azerbaycan Devletlerinden yoğun öğrenci göçü almaktayız. Yös Adaylarının Türkçe Eğitim Mantığını kavramaları zaman almaktadır. Bunun İçin Yös Kurslarımızda Tecrübeli yıllarca yabancı öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimiz en etkili tekniklerle Yabancı adayları memnun etmektedirler. Adaylar Türkiye’nin en iyi fakültelerini kazanmak için hak kazanmaktadırlar. Mat 1 Mat 2 ve IQ Sorularından oluşan YÖS sınavında adaylarımız rahatlıkla başarı sağlamaktadırlar. En Profesyonel eğitim kadrosu ile Kurs Burda aradığınız tüm özel ders ve kursları online sistem ile ayağınıza getiriyor. İlk dersimiz ücretsizdir.

Diğer Kurs ve Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Gazipaşa kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.
 • Gazipaşa’da Kurslar Tüm Adaylara Yönelik Özel Ders Olarak Verilmektedir.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj