Adana Eğitim Koçluğu

22.04.2022
58
Adana Eğitim Koçluğu

Adana Eğitim Koçluğu

Adana Eğitim Koçluğu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKDİL Öğrencilerine En Az 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Eğitim Koçları Tarafından Birebir Ders ve Eğitim modeli uygulanmaktadır. Eğitim Koçu Öğrencilerin Kendilerini Keşfetmesini ve Potansiyellerini geliştirmeleri İçin Profesyonel destek sağlayan deneyimli rehber öğretmenleridir.

Adana Eğitim Koçluğu Çukurova, Sarıçam, Seyhan, Yüreğir, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan,‎ Pozantı,‎ Saimbeyli, Tufanbeyli,‎ Yumurtalık şubelerinde verilmektedir.

Adana Eğitim Koçluğu

Adana Eğitim Koçluğu Merkezimizde ÖSYM ve MEB Müfredatı Dikkate alınarak her Öğrencinin bireysel farklılığı üzerinden birebir çalışma yapılmaktadır. Eğitim ve Öğrenci koçu uzun yıllar bu meslekte tecrübeli eğitmenlerdir öğrenciler koçluk programına başlamadan önce eğitim koçu ile tanışır , hedefler belirlenir , karşılıklı gün ve seanslar oluşturularak en yüksek hedefler doğrultusunda düzenli görüşmeler halinde ders içerikleri hazırlanır süreç içerisinde eksikler tespit edilir , motivasyon seminerleri ile fakülte , okul , meslekler , gelecekteki istihdamlar hakkında görüşmeler ile öğrenci istediği sonuca ulaşmak için çalışmalarını ve hedeflerini arttırmaya başlar. Aylık Düzenli olarak yapılan tüm koçluk çalışmaları sisteme işlenerek gerek öğrenci gerek veli eğitim ve öğrenci koçluğu çalışmasının nasıl ilerlediği konusunda süreci yakından takip edebilir.

LGS ( Liselere Giriş Sınavı ) Öğrenci Koçluğu

LGS Hazırlık Öğrenciler Nitelikli Okulları Kazanmak İçin Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sisteminden Verim Alarak rakiplerine fark atmaktadırlar. LGS Öğrenci Koçu Öğrenciye Günlük takip şeklinde düzenli olarak ders programı yapar , Soru ve dokümanlar konusunda en iyi yöntemlerin neler olduğunu uygulama ile gösterilir , LGS Koçu Motivasyonu yüksek hedeften haberdar tecrübeli rehber öğretmenidir. Öğrenciler ile danışmanlık yaparak süreç içerisinde öğrenciyi engelleyecek tüm olumsuz sosyal şartları ortadan kaldırır. Aile ile yapılan tüm çalışmalar işbirliği içerisinde yürütülür.Deneme Sınavları yapılarak eksik noktalar tespit edilir ve bunu için yapılması gereken şartlar hazırlanır ve LGS Hazırlık Öğrencisi stres yapmadan sınavına girmiş olur. Stresten uzak bir hazırlık süreci size başarı getirecektir.

YKS ( TYT AYT YDT ) Ders Koçluğu

Adana Eğitim Koçluğu Şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencilerine Üniversite Hazırlık Sürecinde Türkiye’nin En Deneyimli Eğitim Koçları ile çalışma yapmaktadırlar. Birebir YKS Koçluk Öğrencileri hedeften haberdar eder , Günlük üniteler programa dahil edilir , Verimli Ders çalışma yöntemleri belirlenir. Motivasyon , kaygı ve stresten uzak durulması yapılan seminerler ile giderilir. Günlük soru çözme oranlarında artış sağlanacaktır. Yapılan Tüm YKS Koçluk Çalışmaları rapor edilir.

DGS KPSS ALES YÖS Öğrenci Koçluğu

Adana Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Arayan DGS KPSS ALES YÖS Öğrencileri İçin Bireysel Eğitim ve Koçluk Modeli Uygulanmaktadır. Her Adayın Ünite ve Ders Farklılığından dolayı çalışma zaman ve stilleri farklı olacaktır.

DGS Öğrenci Koçluğu İçin 60 dakika Eğitim Semineri ve Taktikler + Ders Programı ile DGS Adayının İhtiyacı olan bütün şartlar adaya en iyi şekilde öğretilir.

KPSS Ders Koçluğu Düzenli Olarak Günlük Ders Çalışma Programı yada Seminer + Genel Program

ALES Koçluk Ders Programı + Özel Ders Takviyesi

YÖS Koçluk Fakülte ve Danışmanlık Semineri şeklinde yapılmaktadır.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Adana Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ücretleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKdil Öğrencilerinin Programları ve Süresine göre değişmektedir. Eğitim Koçluğu Ücretleri seans başına fiyatlar yada aylık toplu ödeme şeklinde de yapılmaktadır. Birebir Eğitim ve Ders Koçları Alanında Uzman en iyi Rehber öğretmenleridir. Koçluk ücretleri uygun ve ekonomiktir. Minik Bütçeler ile en deneyimli eğitim koçlarından birebir ders alabilirsiniz.

Özel Ders Koçluğu

Adana Eğitim Koçluğu Merkezimizde Birebir Yüz yüze Özel Ders Olarak Koçluk yapılmaktadır. Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerine Haftada Bir Gün Canlı Bağlantı ile ders programı yapılmaktadır. Ders Programları Öğrenci Bilgi Sistemimize İşlenerek veri takibi yapılır , biten üniteler düzenli olarak sisteme kayıt girilir , seminer , motivasyon , pedegojik yöntemler ile öğrencinin algısı sürekli aktif tutulur, veli bilgilendirme sistemimiz aylık raporları düzenli olarak veliye iletilir. Canlı Özel Ders Koçluğu ile ÖSYM ve Meb Sınavlarında Rakiplerinize fark atacaksınız.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES Hazırlık Öğrencileri Sınav esnasında zamanı yetiştirememektedir. Hızlı Paragraf Taktikleri dersi ile Soru çözme hızınızı en az iki kat arttırıyoruz. Okuma , Anlama , Yorumlama , uzun paragraf sorularını en kısa sürede çözerek meb ve ösym sınavlarında başarı sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Adana Eğitim Koçluğu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj