Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu

13.08.2021
405
Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu

Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu

Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) ,DGS , ALES Öğrencilerine 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesine ulaşmanızı sağlar. Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz.Kızılay Ankara’nın nadide bir şehri olmaya devam ediyor

Hızlı Okuma Kursu Ankara Kızılay Şubemizde Yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Kızılay’da Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Online Derslerimizin verimlilik olarak yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri Seri Okuma Teknikleri , Hızlı Paragraf Yorumlama Derslerimiz ile Meb ve ÖSYM Sınavlarında en zor soruları çözmektedirler.Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile zaman kazanırsınız. Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu mutlaka Özel Ders olarak alınmalıdır.

İlkokullar için Seri Okuma , Yetişkinler İçin Hızlı Okuma Teknikleri , Tüm Sınav ve Okul Öğrencileri için Hızlı Paragraf Dersi alarak okuma ve anlama hızınızı 3 kat arttırın.

Ankara Kızılay Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir.Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kızılay’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs.Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Kızılay Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj