Kızılay Özel Ders

27.01.2021
127
Kızılay Özel Ders

Kızılay Özel Ders

Kızılay Özel Ders İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , YÖS , KPSS , YÖKDİL , YDS , İngilizce , Bilsem Öğrencilerine Birebir Online Yüz yüze Olarak Verilmektedir. Ankara Kızılay Veli ve Öğrencileri Öncelikle Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılıp Sistemimizi Görebilir ve Karar Verebilirler. Birebir Özel Ders Öğretmenlerimiz En Az 10 Yıl Deneyimli Branş Öğretmenleridir. Özel Ders Saatlerinizi İstediğiniz Gün ve Saat Aralığına Sabitleyebilirsiniz. Birebir Özel Ders Alan Öğrenciler Başarılı Olmaktadırlar.

KIZILAY ÖZEL DERS Ücretleri

Kızılay Özel Ders Ücretleri Herkesin Bütçesine Göre Uygun ve Ekonomiktir. Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Hızlı Okuma , Bilsem , İngilizce , Almanca , Arapça , LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , YÖS , YÖKDİL Kurs Ücretleri En Uygun Fiyatlar ile verilmektedir. Detaylı Bilgi İçin 7/24 İrtibat Hattımız ile İletişim Kurabilirsiniz.

Kızılay Özel Dersi Almak İsteyenler

Matematik Tüm adayların en çok zorlandığı ders olarak bilinmektedir. Matematik özel ders dalında 20 yıllık tecrübeli profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik yeni nesil soruları bir mantık ve ezberden uzak pratik yöntemler ile anlatarak öğrencilerimizin tüm matematik eksiklerini tamamlıyoruz. Unutmayın başarı tesadüf değildir.

Kızılay Özel Ders Veren Öğretmenler

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Kurs Burda Okul Takviye

Sınav Haftasından önce hazırlık yapan öğrenciler bir çok derste zorlanmaktadır. Bunun için Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe gibi okul derslerinden ihtiyaçları kadar takviye özel ders alabilirler. Takviye Özel Dersler her sınav dönemi için 2-4-6-8 özel ders olarak konu ve ünite yoğunluğuna göre tavsiye edilmektedir.

BİREBİR LGS KURSU

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta için-Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

LGS DERSLERİ

MATEMATİK-TÜRKÇE-FEN BİLGİSİ-İNGİLİZCE-İNKILAP TARİHİ-DİN KÜLTÜRÜ Derslerinden oluşmaktadır. Lgs Tüm Dersler yada istediğiniz dersten birebir özel ders alabilirsiniz. Nitelikli Okullar arasına girmek için en iyi öğretmenlerden yardım almak size en yüksek başarıyı getirecektir. Şubelerimiz de istediğiniz kurs ve özel dersler profesyonel öğretmen tarafından verilmektedir. Eğitim Koçlarımız Birebir takip programları ile tüm eksiklerinizi tespit ederek bireysel farklılığınız ve seviyenize göre size özel ders programları yapılmaktadır.

YKS KURSU KIZILAY

Mat 1 , mat 2 , Geometri , Fizik , Kimya Biyoloji, Türkçe , Edebiyat , Tarih , Coğrafya YKS ( TYT – AYT – YDT ) Alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

Kurs Burda İletişim

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kızılay Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj