Ankara Türkçe Özel Ders

07.10.2021
150
Ankara Türkçe Özel Ders

ANKARA TÜRKÇE ÖZEL DERS

Ankara Türkçe Özel Ders şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir özel ders olarak verilmektedir .Ankara Türkçe Özel Ders Ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. Birebir Türkçe Özel Ders Ankara alan öğrenciler Tüm Dersleri daha iyi anlayarak çözmektedirler.

Ankara Türkçe Özel Ders Kızılay , Etimesgut , Keçiören , Mamak , Altındağ , Yenimahalle , Batıkent , Etlik , Eryaman , Çayyolu , Çukurambar , Çankaya , Gölbaşı , Pursaklar , Akyurt , Ayaş , Bala , Çubuk , Polatlı Şubelerinde verilmektedir.

ODAKLANARAK TÜRKÇE DERSİ

İlköğretim , Lise , YKS , DGS , ALES ve yetişkinler için yapılan hızlı okuma kurslarımız ile en kısa sürede anlayarak soruları çözebilir ve okuma hızınızı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim Koçluğu Öğrencinin nasıl ders çalışması konusunda ona yol gösteren , Ders programları ile günlük takip sistemine dahil olan öğrencinin başarı grafiği yükselmektedir. Birebir ders koçlarımız ile çalışan öğrenciler günlük soru çözme oranı yükselerek motivasyonu düzelmektedir. Deneme sınavları ile ölçme değerlendirmeye alınan öğrenciler eksik olduğu konular üzerinden açığını kapatarak hız ve zaman kontrolünü sağlamaktadır.

LİSE TÜRKÇE ÖZEL DERS

Lise Türkçe Özel ders , Lise 9.10.11.12.Sınıf öğrencileri için Türkçeyi güzel kullanma , konuşma okuma yazma, Türkçeyi anlayarak etkin okuma dersleri iyi öğrenildiğinde çocuklar ileriki yaşlarında lise ve fakülte yıllarında derslerinde daha başarılı olmaktadırlar. Lise 9 ve 10.Sınıf Öğrencileri Okul derslerinden sınavları için takviye kurs, yazılıya hazırlık derslerinden 2-4-6-8 özel ders alabilirler. Lise Türkçe Dersleri , Ankara ‘da Birebir Türkçe Özel ders olarak alındığında öğrenciye en iyi şekilde Türk Dilinin kullanım alanlarını , Paragraf bilgisi , Kitapları daha etkin okuma , hızlı ve anlayarak okuma , tekniklerini Lise öğrencileri rahatlıkla öğrenmektedirler. Türkçe alt yapıları sağlam olan öğrenciler TYT sınavında yeni nesil soruları kısa sürede çözerek rakiplerine fark atmaktadırlar.

Türkçe Özel ders arayanlar , 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize ulaşabilirler.

Lise Türkçe Özel Ders , Özel Ders her Lise öğrencisinin gereksinim duyduğu 9.10.11.12.Sınıf öğrencilerinin eksik konularının sınıfta kavranamadığı ve zorlanan öğrenciler birebir özel ders ile başarıyı yakalayabilirler.

ANKARA TÜRKÇE ÖZEL DERS ÖĞRETMENLERİ

Ankara Türkçe Ders , Türkçe anadil olmakla beraber eğitim dili Türkçe derslerinde uzun soluklu  yeni nesil format kalıplar gelmiştir. Lise öğrencileri okul yıllarında yeni nesil Türkçe sorularını  daha iyi anlamaları ve kavramaları için kitap okuma seanslarının etkili olduğu , bunun yanında Türkçenin temel yapısını , Türk Dilinin inceliklerini , Hitabet , Güzel Konuşma, Kendini ifade etme , hızlı soru çözme ve anlama gibi bölümleri birebir özel ders ile çok iyi öğrenirler.

TÜRKÇE HIZLI PARAGRAF

Lise Türkçe Özel Dersi , 15 yıllık deneyimli Türkçe Öğretmenleri ile hem okul derslerini hem öğrencinin çevre , akran , aile  ile iletişim becerilerini geliştirmede tecrübeli bir kurumdur. Ankara’da Türkçe Özel Ders veren öğretmenler , kurumumuzda 15 yıllık tecrübeli Türkiye’nin en iyi özel ders Türkçe hocalarıdır.

Hızlı Paragraf dersi birebir özel ders olarak öğretilmektedir. Lise Öğrencileri Hızlı Paragraf dersi ile tüm soruları daha iyi anlamakta ve yanlış yapmadan çözmektedirler. Hızlı Paragraf dersi ile küçük yaşta başlayan dikkat dağınıklığı , odaklanamama , motivasyon gibi olumsuz etkenler ortadan kaldırılmakta öğrenciler en zor Türkçe sorularını dahi en kısa sürede yanlış yapmadan çözmektedirler.

ANKARA TÜRKÇE DERS PAKETLERİ

9.Sınıf Türkçe: Hızlı Okuma 10 / Hızlı Paragraf 10 / Hitabet 10

10.Sınıf Türkçe: Dilbilgisi 10 / Hızlı Paragraf 10 / Hitabet 10 / İletişim Becerileri 6

11.Sınıf TYT Türkçe :Hızlı Paragraf 10 / Dilbilgisi 10

YKS Türkçe :Hızlı Paragraf 10 / Dilbilgisi 10 ders

Lise öğrencilerimiz Türkçe haricinde istediği derslerden matematik , sosyal fen bilgisi , ingilizce den 8.Sınıf Lgs Adayları takviye veya birebir özel ders alabilirler.

Ankara’da Türkçe Özel Ders veren kurum , Ankara’da Türkçe özel ders veren öğretmen , 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Türkçe Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj