Ataşehir Matematik Özel Ders

22.04.2021
90
Ataşehir Matematik Özel Ders

Ataşehir Matematik Özel Ders

Ataşehir Matematik Özel ders Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , KPSS , YÖS Öğrencilerine Birebir  Yüz yüze Ders Olarak Verilmektedir. Özel Ders Sınıf Ortamına Göre Çok Daha Verimli Geçmektedir. Matematik Dersi Almak İsteyen Öğrenciler Öncelikle Tanıtım Dersimize Katılıp Karar Verebilirler . Ataşehir de Tüm Sınav Hazırlık Grupları İçin İstediğiniz gün ve saatte birebir  yüz yüze yada eve özel ders talep edebilirsiniz.

Ataşehir Birebir Matematik Dersi

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Birebir Özel Ders için 20 dk demo alabilirsiniz.

İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seansları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileriki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri ,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesini de göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Ortaokul Matematik Özel Ders

Ataşehir Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf LGS Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçeyi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Ataşehir Matematik Kursu

TYT – AYT – YDT den oluşan YKS kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın yedi günü en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup YKS adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı alabilmektedir.

Ataşehir Hızlı Matematik Kursu

İlkokuldan Ortaokul 7.Sınıfa Kadar Mental Aritmetik Eğitimi Yüzde yüz Faydalı Olmaktadır. LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , ALES Öğrencileri İçin ise Hızlı Matematik Kursu , Matematik Dersini En Pratik yollardan Öğretmektedir. Hızlı Matematik Kursu Birebir Özel Ders şeklinde verilmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir Matematik Özel Ders Alabilirsiniz.

Ataşehir Matematik Özel Ders fiyatları Herkesin Bütçesine Göre Düzenlenmiştir. Sanıldığı gibi Pahalı Değildir. Minik Bütçeler İle Her Öğrenci Özel Ders Alabilmektedir. Ödemelerinizi Haftalık Yada Aylık Olarak Yapabilirsiniz. İlkokul, Ortaokul, Lise, LGS, YKS Matematik Özel Ders Fiyatları İçin danışmanlarımızı arayabilir ücretsiz örnek ders talep edebilirsiniz.

Ataşehir Matematik Etüt Merkezleri ,Matematik özel ders ücretleri ve Ataşehir Matematik Özel Ders Arayanlar İçin Birebir Özel Ders tavsiye ediyoruz.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Ataşehir Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.
 • Ataşehir Matematik Öğretmeni İş İlanları İçin web sayfamızdan öğretmen başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Ataşehir’de Matematik Özel Ders Almak İsteyenler

Matematik Özel Ders Tüm Adaylara Yönelik Bireysel Özel Ders Vermektedir.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj