Eryaman Etüt Merkezleri

03.03.2024
21
Eryaman Etüt Merkezleri

ERYAMAN ETÜT MERKEZLERİ

Eryaman Etüt Merkezleri Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Birebir Yüz yüze yada Online Ders verilmektedir.

Eryaman Etüt Merkezleri Denilince Tavsiye edilebilecek En İyi Kurumlardan biri olarak İlk Sıralarda yer almaktayız.

Kurs Merkezimizden Ders Günleri , Saatleri , Ücretlendirmeler ve  Sınav Hazırlık Grupları ile İlgili danışmanlarımızdan Detaylı Bilgi abilirsiniz. Etüt Merkezimiz Bir Öğrencinin rahat ders çalışabileceği , Çalışma salonları , LGS , YKS ( TYT AYT YDT )Hazırlık Öğrencilerinin başında Özel Eğitim Koçları , Birebir Soru Çözüm Etütleri , Sınav Haftalarında Ödev Takviye,

Eryaman Hızlı Okuma Kursları İle Okuma Hızınızı İki Kat arttırabilir , Doğru , akıcı ve Odaklanarak Okuyabilirsiniz.

ERYAMAN BİREBİR ETÜT MERKEZLERİ

Eryaman Birebir Etüt Merkezleri olarak İlkokul Öğrencilerine Birebir Eğitim Öneriyoruz. İlkokul Öğrencileri Okul Sonrası Birebir Ders İle Ödev eksikleri konusunda İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ödev Desteği alabilirler. Bireysel Eğitim Sınıf Ortamına göre daha verimli geçmektedir. İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Etüt Merkezi Ders Programlarımızda Eryaman Etüt Merkezi şubemizde Seri Okuma Kursu, Hızlı Okuma Kursu, Matematik, İngilizce, Zeka Oyunları, Ritmik Sayılar, Mental Aritmetik, Hafıza Teknikleri Kursu , LGS Hazırlık Kursları, Bilsem Kursları Birebir Özel Ders olarak verilmektedir.

Eryaman Birebir Etüt Merkezleri Motivasyon , Stres Yönetimi , Akademik Personel Kadrosu ile Başarının Anahtarı olmaktadır.

ERYAMAN HIZLI OKUMA VE HIZLI PARAGRAF KURSU

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders LGS , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.

ERYAMAN MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Tüm Öğrenciler İçin İlkokul Yıllarından itibaren düzenli olarak alınması gereken Temel Derslerden biridir. Haftada 1 Gün İki Ders 40 + 40 dakika olarak Birebir Özel Ders öğrencilerin düzenli olarak antrenman yapmalarını ve matematikte aktif olmaları için yeterli bir eğitimdir. Ortaokul , Lise , LGS , YKS Matematik dersleri şubemizde Birebir Matematik Özel Ders olarak en uygun fiyatlar ile verilmektedir.

ERYAMAN ETÜT MERKEZLERİ FİYATLARI

Eryaman Etüt Merkezleri Fiyatları Kalabalık Ders ortamlarına göre Çok uygun ücretler ile verilmektedir. Ders saatleri kişiye Özel Hazırlanmaktadır. Her Oturumda 40 + 40 İki Ders yapılır. Öğrenciler Grup oluşturmak istediklerinde Ders ücretleri daha da uyguna gelmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Özel Ders alabilirsiniz. Kurum Özel öğretmenleri denilince branş öğretmenleri aklımıza gelir. Her Bir Öğretmenimiz kendi branşında deneyimli akademik tecrübeye sahiptir. Ödemelerinizi Haftalık ya da Aylık olarak yapabilirsiniz.

Eryaman Etüt Merkezleri Fiyatları Birebir Özel Ders Olarak Düşünüldüğünde Oldukça Ekonomiktir.

ERYAMAN ETÜT MERKEZLERİ ÖĞRETMENLERİ

Eryaman Etüt Merkezleri Öğretmenleri 5 – 20 Yıl arasında değişen Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinin Çalıştığı Bir Eğitim Merkezidir. Her Branş Öğretmeni Alanında Uzman , Bilgi , Kültür Birikimi , Doküman Hazırlığı , Materyal kullanımı konusunda tecrübelidir. Tüm Öğrencilerin bireysel farklılığı gözetilerek ders yapılmaktadır.

En İyi Eryaman Etüt Öğretmenleri İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri ile Keyifli ve Mutlu Bir şekilde ders yapmaktadırlar.

ERYAMAN ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ

Eryaman Etüt Eğitim Merkezleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ),DGS , ALES , YÖS , YÖKdil , Öğrencilerinin Birebir Eğitim alabilecekleri En İyi Merkezlerden Biridir. Gün ve Saatler Öğrencilerin vakitlerine göre ayarlanabilmektedir. Matematik, Hızlı Okuma Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Fizik Özel Ders , Fen Bilgisi , Hızlı Paragraf Kursu , Çocuk İngilizcesi , Hafıza Teknikleri Eğitimi , Okul Takviye Kursları , Okul Ödev Desteği , Bilgisayar Kursu , Matematik Kursu , Mental Aritmetik Kursları İlkokul Matematik 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eryaman Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.
 • Eryaman Kurs Merkezi İş İlanları İçin web sayfamızdan öğretmen başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Eryaman’da Birebir Özel Ders Almak İsteyenler

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj