Hızlı Okuma Kursu Ankara

26.07.2021
1.893
Hızlı Okuma Kursu Ankara

Hızlı Okuma Kursu Ankara

Hızlı Okuma Kursu Ankara Şubemizde Birebir 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir , online yüz yüze olarak verilmektedir.Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Tavsiyesi İlkokul İtibariyle Tüm Öğrenciler bu dersi alabilirler.Çocuklar İçin Hızlı Okuma ve Anlama Dersi Almak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma Taktikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesine ulaşmanızı sağlar.

Hızlı Okuma Kursu Ankara teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Hızlı Okuma ve Anlama Kurs Fiyatları ekonomiktir. Hızlı Okuma Kursu Ankara Şubemizde Yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Derslerimiz Ankara’da Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Ankara Kızılay , Çankaya , Keçiören , Yenimahalle , Mamak , Aldındağ , Gölbaşı ,Etimesgut Sincan , Polatlı , Pursaklar , Etlik ve Batıkent şubelerinde verilmektedir.

SERİ OKUMA KURSU ANKARA

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf itibariyle Seri Okuma Kursu Sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.Günümüzde Çocuklarımızın Eğitim hayatında karşılaştığı en önemli sorun dikkatsizlik ve okuduğunu anlamamadır. Soruları yorumlamada zaman sıkıntısı yaşayan öğrencilerde morak bozukluğu yaşanmaktadır. Çocuğunuzun Anlayarak Okuma , dikkat ve Performansını arttırmak için Seri Okuma Kursu Ankara Kızılay , Mamak , Sincan, Çayyolu , Ümitköy , Keçiören , Çankaya , Etimesgut şubelerimizden Birebir Özel Ders Öğretmeni ile Tanıtım dersi yapabilirsiniz.

HIZLI PARAGRAF KURSU ANKARA

Ortaokul 5.Sınıf İtibariyle Tavsiye ediyoruz.Birebir Özel çalışma gerektirir. Meb ve Ösym Sınavlarında zamanı etkili ve verimli kullanırsınız. Online Hızlı Okuma Tavsiye İsteyen velilere Birebir derslerimizi öneriyoruz.Hem Hızlı Okuma Hem de Anlayarak Hızlı Paragraf çözmek isteyen öğrenciler rakiplerine fark atmaktadırlar.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz.Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır.Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Tel: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

 

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu Ankara

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir.Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Ankara’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız.

Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için

Tel No: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Ankara İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. özden BEDİR dedi ki:

   4sinif öğrenci için fiyat bilgisi istiyorum

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj