Hızlı Okuma Kursu Eskişehir

27.07.2021
1.151
Hızlı Okuma Kursu Eskişehir

Hızlı Okuma Kursu Eskişehir

Hızlı Okuma Kursu Eskişehir şubemizde Online ya da Yüzyüze olarak verilmektedir. Birebir Hızlı ve Anlayarak Okuma Kursu 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.İlkokul , Ortaokul , Lise ve Tüm Bireyler için Hızlı Okuma Kursunu Özel Ders olarak tavsiye ediyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Eskişehir Şubemizde Yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Hızlı Okuma Kursu Eskişehir Tepebaşı , Odunpazarı , Sivrihisar , Çifteler, seyitgazi , alpu , mihallıççık , mahmudiye , inönü , beylikova , günyüzü , Sarıcakaya, mihalgazi , şubelerinde verilmektedir.

ÖSYM ve MEB Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

LGS , YKS , DGS , ALES Öğrencilerinin en çok zorlandıkları uzun soluklu zaman alıcı sorulardır. Hızlı Paragraf Kursu 5 hafta 10 Ders olarak verilmektedir.Adaylar bu dersin sonunda bir Türkçe Paragraf sorusunu doğru olarak 30 saniyede çözmeyi ve Sınavlarda zaman yönetimini öğrenmektedirler.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrncilerine 5 Hafta 20 Ders Seri Okuma Teknikleri verilmektedir. Ortaokul 5.Sınıf , Ortaokul 6.Sınıf , Ortaokul 7.Sınıf , Ortaokul 8.Sınıf Öğrencileri 5 Hafta 10 Ders Hızlı ve Etkin Paragraf yorumlama dersi alarak başarılı olurlar. Lise ve YKS Öğrencilerine Hızlı Paragraf Kursu 5 Hafta 10 Ders sürmektedir.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz.Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır.Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

İrtibat numaramız : 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

 

Hızlı Okuma Kursu Eskişehir – Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir.Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Eskişehir’de Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs.Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için

irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Eskişehir İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Ayşegül ÇELİK dedi ki:

   4.sınıfa giden kızım sayenizde artık çok güzel okuyor

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj