Antalya Hızlı Okuma Kursu

26.07.2021
582
Antalya Hızlı Okuma Kursu

Antalya Hızlı Okuma Kursu

Antalya Hızlı Okuma Kursu şubemizde Deneyimli Öğretmenler tarafından Online ya da Gerçek Mekanda verilmektedir.Hızlı Okuma Kursu Antalya Kepez , Muratpaşa , Serik , Konyaaltı , Alanya , Manavgat , Kemer , şubelerin’de öğretilmektedir.İlkokul , Ortaokul , Lise , TYT , AYT , DGS , ALES Öğrencileri ÖSYM ve MEB’in yaptığı sınavlarda uzun paragraflı Tüm soruları kısa sürede çözmektedirler. Hızlı Okuma Kursu Hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarımız kişiye özel hazırlanmaktadır.5 Hafta 10 Ders olarak Hızlı Paragraf Kurslarımız ile Yorucu yeni nesil soruları Taktikler ile çözebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

İlkokul 1.2.3.4.Sınıf Öğrencileri için 5 Hafta 20 Ders Seri Okuma Teknikleri En Deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından istediğiniz gün ve saatte alabilirsiniz. Ortaokul 5.6.7 Sınıf Öğrencilerine Yeni Nesil Soru Yorumlama Dersi 5 Hafta 10 Ders sürmektedir. LGS , YKS ,DGS ,ALES Öğrencilerine Hızlı Paragraf Taktikleri Dersi ile Ösym’nin en zor sorularını en kısa sürede anlayarak hızlı teknikler ile çözmektedirler.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Antalya

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

ÇOCUKLAR İÇİN SERİ ve HIZLI OKUMA KURSU

Antalya Hızlı Okuma Kursu  ile Temel kelimelerin öğrenildiği kelimelerden koordineli olarak anlam ilişkisi ve bağlantı kurulduğu , Soyut işlemler dönemine geçişte çocukların Hafızalarını geliştirmelerini sağlayan bir eğitimdir. Seri Okuma Teknikleri ile İlkokul Öğrencileri Akıcı ve Doğru Konuşma konusunda en iyi eğitimi almaktadır. Çocukların iletişim becerisi , sosyal ortamda , okul ve aile çevresinde kendini ifade etme konusunda Seri ve Hızlı Okuma Dersleri Çocukları başarıya götürerek öz güven tazelemektedir.

ANTALYA HIZLI OKUMA KURSU ÜCRETLERİ

Antalya Hızlı Okuma Kursu Ücretleri Her Ailenin bütçesine uygundur. Ödemelerinizi Haftalık aldığınız ders saati üzerinden ya da aylık toplu ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. LGS , YKS , DGS , ALES , YÖK dil , Matematik , Fizik , Türkçe , Fen Bilgisi , Kimya , Biyoloji Derslerinden Birebir Özel Ders Antalya Şubemizde verilmektedir.

HIZLI OKUMANIN YARARLARI

 • Okuma ve Anlama Hızınız 3 Katına çıkar.
 • MEB ve ÖSYM Sınavlarında Soru Çözme Hızınız artarak başarılı olursunuz.
 • Küçük yaştan itibaren Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Okuma Alışkanlığı kazandırır.
 • Analitik Düşünme beceriniz gelişir.
 • Akıcı , Doğru ve Anlayarak İletişim gücünüz kuvvetlenir.

MEB ve ÖSYM SINAVLARI İÇİN HIZLI PARAGRAF KURSU

Ortaokul , LGS , LİSE , YKS Öğrencileri Meb ve ÖSYM Sınavlarında özellikle vakit kaybetmektedirler. Soruları Hızlı ve Etkili Okumanın en önemli yolu Paragrafları kısa sürede çözerek zaman kazanmaktır. Okuma Teknikleri ile Uzun Soluklu Tüm Soruları en kısa sürede çözerek Sınavlarda fark atabilirsiniz. Eski ve Verimsiz Soru çözme Alışkanlığını Seri Okuma , Hızlı Okuma Eğitimi ve Hızlı Paragraf Kursu Kurumumuzda Tecrübeli Öğretmenlerimizden Birebir ders alarak Hafızanızı güçlendirin.

EN İYİ KURS TAVSİYESİ

Bilsem Kursu , Mental Aritmetik , Hızlı Matematik Kurslarımız ile ilgili Danışmalarımızdan Bilgi alabilir , gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz. Özel Derslerimiz kişiye uygun olarak planlama yapılmaktadır.Kurumda , Online ya da yüz yüze derslerimiz verilmektedir.

HIZLI OKUMA KURSU ANTALYA ÖZEL DERS ÖĞRETMENLERİ

Eğitim Merkezimiz Tüm Öğrenciler İçin Hizmet vermektedir. Öğrencilerin başarılarını arttıran en önemli nokta öğretmenlerdir.Başarılı , Akademik Kariyer sahibi , Bilgi , Kültür ve Özgüveni İyi Olan Öğretmenler Öğrencilere verimli bir şekilde eğitim vermektedirler.Kurumumuz deneyimli öğretmen kadrosu , güle yüzlü personelleri ile Her zaman tavsiye edilen bir Eğitim Merkezi olmuştur. Online Yüz yüze derslerini Birebir Özel Ders olarak veren öğretmenlerimiz Doküman hazırlığını Kişiye özel yaparak Grafik Tablet üzerinden ders yapmaktadırlar.

ONLİNE BİREBİR DERS VERİMLİMİDİR ?

Birebir Online Özel Ders Kişiye Özel tasarlandığı İçin verimli geçmektedir. Online Özel Ders İle Gün ve saatler Öğrenciye göre sabitlenir.Canlı Ekranda En az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenlerden Alınan dersler Sınıf Ortamına Göre 10 Kat daha verimli geçmektedir.Önce Tanıtım Dersimize katılın ve karar verin ve göreceksiniz ki Tüm Eksikleriniz tamamlanarak Okulda , Çevrenizde ve ÖSYM Sınavlarında Okuma Anlama ve Soru Çözme Hızınız 3 Katına çıkacaktır.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Hızlı Okuma Kursu  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Fatma beydağ dedi ki:

   6.sınıf çocuğum için ders aldık , hocalarınız çok iyi , çok memnunuz .teşekkür ederiz

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj