İlkokul Hızlı Okuma Kursu İzmir

18.02.2022
39
İlkokul Hızlı Okuma Kursu İzmir

İLKOKUL HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

İlkokul Hızlı Okuma Kursu İzmir şubemizde İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf ,İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Etkin Hızlı Okuma Eğitimi Teknikleri Dersi 15 Yıl Deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.İzmir’de Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla şubelerimiz’de Birebir , online ve Yüz yüze verilmektedir.Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ; Göz koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır.

ÇOCUKLAR İÇİN HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Eğitimi , temel kök kelimelerinin öğrenildiği , kelimelerden anlam ilişkisi ile çıkarımlarda bulunulabileceği soyut işlem döneminde hayal gücünün yüksek olduğu ilkokul yıllarında başlaması İlkokul Öğrencilerine her bakımdan avantaj sağlayacaktır.Hızlı Okuma Çocuklar için Birebir Özel ders olarak verildiğinde İlkokul 1.2.3.4 Sınıf Öğrencileri kendilerini özgüven de hissederek verimli bir şekilde ders yapmaktadırlar.

İLKOKUL 1.SINIF HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

Kolay Okuma Egzersizleri , Okuma Hızını Arttırıcı Metinler , Harfleri Tanıyalım , Kelimeleri Bilelim , 1.Sınıf Hecelemeden Okuma Çalışmaları , Diyafram Kontrolü , Göz Egzersizleri ,İlk Okuma Yazma Metinleri ve Cümleler Çalışma Kağıdı Etkinlikleri ,Sayıları Öğretme ,Tekerlemeler , Türkçe Okuma Hızlandırma Çalışmaları , Sesleri Tanıma , Kavrama Çalışmaları , Hafızada Tutma Çalışmaları ile İlkokul 1.Sınıf İzmir Öğrencileri başarılı bie şekilde Seri Okuma Eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

İLKOKUL 2.SINIF HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

İlkokul 2.Sınıf Okuma Eksiklerinin tamamlanması varsa Önceki yıllardaki eksiklerin takviyesi , Seri Okumanın üst kademesine çıkılarak hız kazanılması ,Okuma Hızlandırma şiirleri ,Hızlı ve Seri Okuma Testleri , Görsel Hafızayı Kullanma ,Kolay Okuma Egzersizleri , Çapraz Okuma yapma ile 2.Sınıf Öğrencileri Okuldaki Tüm Derslerine Etki edecek Yeni Nesil Soruları çözmeye başlayacaktır.

İLKOKUL 3.SINIF HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

İlkokul Hızlı Okuma Kursu İzmir şubemiz’de İlkokul 3.Sınıf Öğrencileri Artık Seri Okuma dersleri ile beraber hem akıcı okuma , paragraf yorumlama , şiir ,özgün öykü oluşturma , 5n1k Yöntemi , Hafızayı Güçlendirme ve uzun Süreli belleği kullanma , Okuma Parçalarını dakika tutarak en kısa sürede en fazla kelimeyi anlayarak okuma , Kavrayarak yeni nesil Paragraf yorumlama Tekniklerini öğrenen 3.Sınıf İzmir Öğrencileri başarılı olmaktadır.

İLKOKUL 4.SINIF HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

İlkokul Hızlı Okuma Kursu İzmir şubemiz’de 4.Sınıflara Özel Seri Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri Eğitimleri verilmektedir.İlkokul Öğrencileri Matematik , Fen Bilgisi , İngilizce ve Tüm Okul Derslerini İyi Anlamanın yolu Seri Okuma ve Paragraf yorumlamadan geçmektedir. Hızlı Okuma Fiyatları İzmir’de Yaklaşık Kurs Fiyatınadır.Ayrıntılı Bilgi için Danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

ETKİN OKUMA KURSLARI İZMİR

İzmir Hızlı Okuma Kursu Tavsiye Edildiğinde Kurumumuz ilk akla gelir.Başarılı ve Deneyimli Okuma Öğretmenleri , Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli hocalardır. Çocuklar için İzmir’de Hızlı Okuma ve Anlama Kursu almak istiyorsanız Ücretsiz Danışma Hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

HIZLI OKUMANIN YARARLARI

 • Hızlı Okumak Öz güven sağlar.
 • Zamanınızı Etkili ve Verimli kullanırsınız.
 • Okul ve Sosyal Hayatta Pozitif enerjiniz olur.
 • Ders çalışmak sıkıcı olmaktan çıkar.
 • Meb ve ÖSYM Sınavlarında başarılı olursunuz.
 • Erken yaşta Okuma alışkanlığı kazanırsınız.
 • Okuma Hızınız en az 2 kat artırır.
 • Hafızanız gelişir , Kelime dağarcığınızı artar , Belleğiniz güçlenir.
 • Okurken beyniniz daha hızlı ve etkili bir iletişim ağı kurar.

ONLİNE HIZLI OKUMA KURSU

Ortaokul , Lise , YKS , ALES Öğrencilerine Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Online Özel Ders Canlı Birebir olarak verildiğinde yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.Grafik Tablet ve Kişiye özel hazırlanan dokümanlar ve en az 15 Yıl Deneyimli Hızlı Okuma Öğretmenleri tarafından verilen dersler ile Öğrenciler MEB ve Ösym’nin Sınavlarında en Uzun Paragraf Sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

 

BİREBİR HIZLI OKUMA KURSU İZMİR

İlkokul Seri Okuma Teknikleri İçin 10 – 20 Ders

Ortaokul Paragraf Taktikleri İçin 10 – 20

LGS , YKS ,ALES Öğrencileri için 10 ders yeterli olamktadır.

Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu Bir Ders 40 dakika dır.Her Oturumda 40 + 40 İki ders çalışması yapılır.İlk Haftadan itibaren düzenli bir artış görülür.Okuma ,Anlama ve Kavrama Hızınız 2 kat artacaktır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj