İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

13.08.2021
735
İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine Birebir  Yüz yüze olarak verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını alan öğrenciler ÖSYM ve MEB Sınavlarında Yeni nesil zaman alıcı soruları en kısa sürede çözebilirler. İlkokullar için seri okuma teknikleri , Ortaokul ve Lise Üstü Yetişkin Sınavları için Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu Etkili olmaktadır. Yaklaşık Kurs fiyatına minik bütçeler ile birebir Hızlı ve Seri Okuma dersi alabilirsiniz.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , YÖS , YÖKdil , Bilsem ve Tüm Yetişkin Bireylerin Okuma ve Anlama Hızını 2 Katına Çıkarması İçin yapılan Bireysel Bir Eğitim Modelidir. En Uygun Ücretler İle Anlayarak Hızlı Okuma Dersi Alabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

İlkokullar için Seri Okuma , Yetişkinler İçin Hızlı Okuma Teknikleri , Tüm Sınav ve Okul Öğrencileri için Hızlı Paragraf Dersi alarak okuma ve anlama hızınızı 3 kat arttırın.

İzmir Buca Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir  Özel Ders en etkili yöntemdir. Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursda destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Kurs Programımız

 • İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ders Alabilirsiniz.
 • Bir Ders Saatimiz 40 dakikadır , ders aralarında mola yapılabilmektedir.
 • Ücretsiz Örnek Ders Alıp başlama kararı verebilirsiniz.
 • Hızlı Okuma Kurslarımız haftada 2 yada 4 ders olarak kişiye özel yapılmaktadır.
 • Sınav Hazırlık Adayları İçin 5 Hafta 10 Derslik Hızlı Paragraf Dersi Öneriyoruz
 • İlk Hafta İtibariyle Verimlik Başlamaktadır
 • Ödemelerinizi Haftalık ve Aylık Olarak Yapabilirsiniz.

Buca’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj