İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

13.08.2021
649
İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine Birebir Online ya da Yüz yüze olarak verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını alan öğrenciler ÖSYM ve MEB Sınavlarında Yeni nesil zaman alıcı soruları en kısa sürede çözebilirler.İlkokullar için seri okuma teknikleri , Ortaokul ve Lise Üstü Yetişkin Sınavları için Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu Etkili olmaktadır.Yaklaşık Kurs fiyatına minik bütçeler ile birebir Hızlı ve Seri Okuma dersi alabilirsiniz.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , YÖS , YÖKdil , Bilsem ve Tüm Yetişkin Bireylerin Okuma ve Anlama Hızını 2 Katına Çıkarması İçin yapılan Bireysel Bir Eğitim Modelidir. En Uygun Ücretler İle Anlayarak Hızlı Okuma Dersi Alabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

İlkokullar için Seri Okuma , Yetişkinler İçin Hızlı Okuma Teknikleri , Tüm Sınav ve Okul Öğrencileri için Hızlı Paragraf Dersi alarak okuma ve anlama hızınızı 3 kat arttırın.

İzmir Buca Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir  Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir.Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Buca’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Buca Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj