Online Ales Kursu

25.12.2020
96
Online Ales Kursu

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu , en az 15 yıllık deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online ALES Kursu arayanlar , Uygun Ders Paketlerini alarak eksikliklerini tamamlayabilirler.

 

Online ALES Kursu Birebir ya da Sınıf Kursu olarak verilmektedir. ALES Özel Ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. Sizde Eğitim Merkezimizi arayarak ücretsiz ALES derslerine katılabilir demo ders talebinde bulunarak özel ders alabilirsiniz. ALES Online  kurs paketleri kişiye özel hazırlanmaktadır. Bir paket 40 + 40 dk olarak ders yapılır. Ücretlendirme de bir ders 40 dk dır. Her oturumda iki ders yapılır. İstediğiniz konu ve üniteden ders alabilirsiniz. Birebir özel ders ücretlerimiz uygundur.

Online Ales şubelerimiz İstanbul , Ankara , İzmir , Kocaeli , Bursa , Konya , Kayseri , Antalya Muğla , İzmit , Gebze , Sakarya ve Tüm il ve ilçelerde Kurs Burda Eğitim Merkezlerinde derslerimiz başarıyla devam ediyor. ALES Kursu akademik kariyerine devam etmek isteyen adayların en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak için özel ders yada sınıf eğitimi olarak verilmektedir.Alesten yüksek puan alan adaylar istedikleri fakültelere girme imkanı bulmaktadırlar.

ALES’E Kimler Girebilir

ALES Kursu İstanbul Danışmanlık hizmetleriyle de Ales Sınavına girecek adayları çok yönlü olarak bilgilendirmekteyiz. AELS’e girecek adaylar dikkat ve özenle hazırlık yapmalıdır. Lisans Programlarında eğitim gören ve lisans programlarından mezun olmuş adaylar ALES’e girebilir.

ALES KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞUR

  • Sayısal ve Sözel Olmak Üzere İki Bölümden Oluşur
  • Sayısal 50
  • Sözel 50 Soru Sayısı olup Sınav Süresi 150 dk dır.

ALES GEÇERLİLİK SÜRESİ

ALES Geçerlilik Süresi 5 yıldır. ALES Kursu  alanında tecrübeli 20 yıllık eğitim geçmişiyle İstanbul ve tüm ilçelerinde en çok kazandıran kurum olmaya devam ediyor.

ALES Kursunun Önemi

Adayların Hedef Puanlarına Ulaşmaları için sınıf yada birebir özel ders öneriyoruz. ALES Adayları Haftada 4 gün kurs merkezimizden istedikleri saat ve günlerde sınıf derslerine yada istedikleri gün ve saatte birebir özel ders alabilirler.

Online Ales Kursu Almak İsteyenler

Adayların zorlandıkları konulardan ihtiyaçları kadar özel ders alabilirler. ALES adayları yoğun paragraf sorularında zaman kazanmaları gerekmektedir. ALES Adaylarının bireysel hızlarını en üst düzeye çıkaracak Hızlı Paragraf dersini önermekteyiz. Hızlı Paragraf kursumuz  kişiye özel hazırlanmaktadır.5 Hafta 10 Ders sürecek olan programımızda ALES adayları Türkçe Sorularını Anlayarak  doğru olarak çözeceklerdir. Okuma ve Anlama hızınızı üç katına çıkararak fark yaratın. ALES Hızlı Paragraf  15 Yıllık tecrübeli Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

ALES Kursu Özel Ders Paketleri

Adayların Alt Yapı ve Seviyelerine göre 20-30-40-50 saat ders alabilir ve ücretsiz deneme sınavlarına katılabilirler. ALES yıl boyu ciddi çalışılması gereken bir sınav türüdür. ALES Adayları sistemli ve düzenli olarak hedefledikleri başarı sıralaması ve puanlarını Kurs Burda Eğitim ve Özel Ders desteği ile başarı ile tamamlamaktadırlar. Kurs Burda Farkı Tüm Adaylara en iyi özel ders desteğini sağlamaktadır.

  • Ales Matematik/30-40-50
  • Ales Türkçe /10
  • Hızlı Paragraf/10
  • Sözel Mantık/8-10
  • Sayısal Mantık/10

Online ALES Kursu Avantajları

Online ALES Dalında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Profesyonel bir sistem ile hazırlanmış materyallerimiz sayesinde öğreticiliği yan yana eğitim kadar verimli olmaktadır. Online birebir Özel ders Sağlık şartlarına uygun ve zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın telefon, masaüstü, laptop veya tablet vs. araçları ile ders görebilirsiniz.

ALES SINAV TARİHİ 2021

ALES 1
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2021-ALES/1
02.05.2021
12.03.2021
22.03.2021
01.04.2021
01.04.2021 23:59
27.05.2021
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2021-ALES/2
19.09.2021

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Ales Kursu  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj