Samsun Dershaneleri

30.12.2022
75
Samsun Dershaneleri

Samsun Dershaneleri

Samsun Dershaneleri İçerisinde En İyi Kurumlardan biri olarak İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , YÖS , YDS , YÖKDİL Öğrencileri İçin Birebir Eğitim verilmektedir.15 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından yapılan derslerimiz ile tüm öğrenciler rakiplerine fark atmaktadırlar. Uygun fiyat , verimli ders teknikleri , eğitim koçluğu desteği ,yeni nesil dokümanlar üzerinden yapılan bireysel çalışmalar ile başarılı bir eğitim öğretim süreci verilmektedir.

Samsun Dershaneleri 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent Şubelerinde Birebir Yüz yüze Ders olarak verilmektedir.

LGS Hazırlık Kursu

LGS Hazırlık Kursu sınıf yada birebir özel ders olarak verilmektedir. Size uygun gün ve saatleri karşılıklı ayarlıyoruz. Ücretsiz danışma hattımızdan 0531 521 26 01  7/24 bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından LGS Matematik, Fen Bilgisi , Türkçe Hızlı Paragraf, İngilizce, İnkılap Tarihi, Din kültürü Derslerini Alabilirsiniz. LGS Hazırlık Öğrencilerine Sınırsız ders çalışma saatleri, en verimli yöntem ve teknikler, yeni nesil soru çözümleri ile en iyi liseleri kazanmaktadırlar.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve ÖSYM Sınavları İçin LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine Odaklanarak en kısa sürede soru çözmeleri için birebir hızlı okuma ve paragraf taktikleri kursu ile soruları 20-25 saniyede çözüm teknikleri öğretilmektedir. Hızlı Paragraf Taktikleri Okuma hızını arttırarak sınav esnasında vakit kazanmanızı ve tüm sorulara etki edecek yorumlama ve kavrama becerinizi geliştirmenizi sağlar.

Samsun Dershaneleri YKS Hazırlık Kursu

YKS ( TYT AYT YDT ) Hazırlık Öğrencilerine Birebir Özel Ders Önerilmektedir. Tüm Konular ile ilgili özel çalışma sitillerini öğrenen öğrenciler istedikleri fakülteleri kazanmaktadırlar. Tanıtım Dersimize katılıp Türkiye’nin en iyi YKS Öğretmenlerini Görebilirsiniz. Yks Hazırlık Kursu Öğrencilerine Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Edebiyat, Felsefe Dersleri İstedikleri Gün ve saatte verilmektedir. Düzenli Ders Programı, Koçluk Desteği, Veli Bilgilendirme, Öğrenci takip, Deneme Sınavları, Eksik Ünitelerin Tespiti yapılarak Öğrenciler hayallerini kurdukları fakülteleri kazanmak için başarı puanlarını yükseltmektedirler.

DGS ALES KPSS YÖKDİL Hazırlık Kursu

DGS Öğrencilerine Birebir Özel Ders Olarak 10 Hızlı Paragraf ,10 Sözel Mantık, Seviyenize göre 20-30-40 Ders Matematik Em Deneyimli DGS Hocalarımız tarafından öğretilmektedir. Ales Hazırlık Kursumuz İçin İstediğiniz gün ve saatte Türkçe ve Matematik Dersi alabilirsiniz. KPSS Hazırlık Öğrencileri İçin Eksik olduğunuz üniteler üzerinden birebir ders alarak yüksek puan hedefine ulaşabilirsiniz. Kpss ders paketleri için Ücretsiz Danışma Hattımızdan Bilgi alabilirsiniz. YDS ve YÖKdil Hazırlık Öğrencileri Akademik Kariyer yapmak isteyenler İçin Gün ve saatleri karşılıklı ayarlıyoruz.15 Yıl Deneyimli İngilizce Öğretmenlerimizden 50-60-70 Ders Yökdil Özel Dersi alan öğrenciler bu sınavda yüksek puan almaktadırlar.

Bilsem Hazırlık Kursu

Özel Yetenekli Çocuklarının potansiyellerini tespit etmek için yılda üç defa yapılan bilim ve sanat merkezleri sınavı olan bilsemler Genel yetenek , resim yetenek ve müzik yetenek alanlarında yapılmaktadır. Bilsem Hazırlık Kursu Şubemizde yüz yüze olarak en deneyimli sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Ücretsiz Danışma Hattımızı Arayarak 0531 521 26 01 Nolu Numaradan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bir Ders Saati 40 dakika olup her oturumda iki ders yapılmaktadır. Bilsem Hazırlık İçin Birebir Özel Ders Tavsiye ediyoruz.

Birebir Yabancı Dil Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS , YÖKdil , Genel İngilizce , Almanca , Arapça , İspanyolca Kurslarımız 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Dil Kursu uygun ve herkesin bütçesine göre belirlenmiştir.

Samsun Dershaneleri En İyi Dershaneler Sıralaması

En İyi Dershaneler Sıralamasında Şüphesiz KursBurda Eğitim Merkezi Gelmektedir. Deneyimli Akademik Kadro, Sistemli Eğitim Modeli, değişen eğitim sistemine uyum sağlama, uygun dershane ücretleri, özel ders, koçluk desteği, birebir eğitim desteği ile en iyi dershaneler sıralamasında en ön sıralarda ve başarı oranı en yüksek öncü kurumlardan biri olmaktayız.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj