Seri Okuma Kursu Eskişehir

25.02.2022
12
Seri Okuma Kursu Eskişehir

SERİ OKUMA KURSU Eskişehir

Seri Okuma Kursu Eskişehir Eğitim Merkezimiz de Birebir Yüz Yüze verilmektedir. Seri , Akıcı ve Doğru Okuma İçin 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenlerinden Birebir Özel Ders Alan Öğrenciler Zamanı Etkili ve Verimli kullanarak Hafıza gücünü geliştirmektedirler. Seri ve Hızlı Okuma Eğitimi mutlaka bireysel Öğrenilmesi gereken Teknik derslerdir. İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS Öğrencilerine Meb ve ÖSYM Sınavlarında Hız kazanmalarını sağlayarak Okuma ve Soru çözme Hızınızı 3 katına çıkarıyoruz. Seri Okuma Kursu Eskişehir Tavsiyesi İçin Danışmanlarımızı arayarak ücretsiz tanıtım dersine katılabilirsiniz.

Seri Okuma Kursu Eskişehir Tepebaşı , Odunpazarı , Sivrihisar , Çifteler , Seyitgazi , Alpu , Mihallıççık , İnönü ,Beylikova , Günyüzü , Tepebaşı şubelerimizde verilmektedir.

ÇOCUKLAR İÇİN SERİ ve HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

Eskişehir Seri ve Hızlı Okuma Eğitimi , temel kelimelerin öğrenildiği kelimelerden koordineli olarak anlam ilişkisi ve bağlantı kurulduğu , Soyut işlemler dönemine geçişte çocukların Hafızalarını geliştirmelerini sağlayan bir eğitimdir. Seri Okuma Teknikleri ile İlkokul Öğrencileri Akıcı ve Doğru Konuşma konusunda en iyi eğitimi almaktadır. Çocukların iletişim becerisi , sosyal ortamda , okul ve aile çevresinde kendini ifade etme konusunda Seri ve Hızlı Okuma Dersleri Çocukları başarıya götürerek öz güven tazelemektedir.

SERİ OKUMA KURSU Eskişehir ÜCRETLERİ

Seri Okuma Kursu Eskişehir Ücretleri Her Ailenin bütçesine uygundur. Ödemelerinizi Haftalık aldığınız ders saati üzerinden ya da aylık toplu ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. LGS , YKS , DGS , ALES , YÖKdil , Matematik , Fizik , Türkçe , Fen Bilgisi , Kimya , Biyoloji Derslerinden Birebir Özel Ders talep Eskişehir Şubemizde verilmektedir.

MEB ve ÖSYM SINAVLARI İÇİN HIZLI PARAGRAF KURSU

Ortaokul , LGS , LİSE , YKS Öğrencileri Meb ve ÖSYM Sınavlarında özellikle vakit kaybetmektedirler. Soruları Hızlı ve Etkili Okumanın en önemli yolu Paragrafları kısa sürede çözerek zaman kazanmaktır. Okuma Teknikleri ile Uzun Soluklu Tüm Soruları en kısa sürede çözerek Sınavlarda fark atabilirsiniz. Eski ve Verimsiz Soru çözme Alışkanlığını Seri Okuma , Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf taktikleri Kursumuzda Tecrübeli Öğretmenlerimizden Birebir ders alarak Hafızanızı güçlendirin.

Bilsem Kursu , Mental Aritmetik , Hızlı Matematik Kurslarımız ile ilgili Danışmalarımızdan Bilgi alabilir , gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz. Özel Derslerimiz kişiye uygun olarak planlama yapılmaktadır. Kurumda  yüz yüze derslerimiz Eskişehir’de verilmektedir.

SERİ OKUMA KURSU Eskişehir ÖZEL DERS ÖĞRETMENLERİ

Eğitim Merkezimiz Tüm Öğrenciler İçin Hizmet vermektedir. Öğrencilerin başarılarını arttıran en önemli nokta öğretmenlerdir. Başarılı , Akademik Kariyer sahibi , Bilgi , Kültür ve Özgüveni İyi Olan Öğretmenler Öğrencilere verimli bir şekilde eğitim vermektedirler. Kurumumuz deneyimli öğretmen kadrosu , güle yüzlü personelleri ile Her zaman tavsiye edilen bir Eğitim Merkezi olmuştur. Yüz yüze derslerini Birebir Özel Ders olarak veren öğretmenlerimiz Doküman hazırlığını Kişiye özel yaparak Grafik Tablet üzerinden ders yapmaktadırlar.

BİREBİR DERS VERİMLİMİDİR ?

Birebir Özel Ders Kişiye Özel tasarlandığı İçin verimli geçmektedir. Özel Ders İle Gün ve saatler Öğrenciye göre sabitlenir. Canlı Ekranda En az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenlerden Alınan dersler Sınıf Ortamına Göre 10 Kat daha verimli geçmektedir. Önce Tanıtım Dersimize katılın ve karar verin ve göreceksiniz ki Tüm Eksikleriniz tamamlanarak Okulda , Çevrenizde ve ÖSYM Sınavlarında Okuma  Anlama ve Soru Çözme Hızınız 3 Katına çıkacaktır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Seri Okuma Kursu Eskişehir İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj