YDS Kursu İzmit

09.06.2021
38
YDS Kursu İzmit

YDS Kursu İzmit

YDS Kursu İzmit ( Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı ) şubemizde yüz yüze birebir özel ders olarak Türkiye’nin en deneyimli İngilizce Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir YDS Özel Ders Ücretlerimiz yaklaşık kurs fiyatına birebir yds kursu alabilirsiniz. ÖSYM Yıl da İki defa YDS Sınavı yapmaktadır. Son yıllarda sınavların zorluğunu aşmak için şubelerimizden birebir eğitmenlerden yıl boyunca en uygun ücretler ile ders alabilirsiniz.

Neden YDS Kursu Almalısınız ?

 • Birebir YDS Kursu Alan Öğrenciler Rakiplerine Fark Atarlar
 • Ekonomik ve Vakit Tasarrufu Sağlar
 • Yds Kurs sağlıklı ve Güvenilirdir.
 • En İyi Öğretmenlerden YDS kursu almak Öz güven sağlar.
 • Bazen Küçük Takviyeler almak gerekir.
 • YDS Birebir Özel Ders Yaklaşık kurs fiyatına ve uygundur.
 • İstediğiniz gün ve saatte ders talep edebilirsiniz.

YDS ÖZEL DERS

YDS Özel Ders Sınıf Ortamına göre On Kata varan verimlilik sağlar. YDS Öğrencilerine Birebir YDS özel ders tavsiye ediyoruz. Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir En İyi Öğretmenlerden Yds Kursu Alarak istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

YDS Çıkmış Soru Tipleri Nelerdir ?

YDS Adayların İngilizce Gramer Bilgisi , Okuma ve Anlama Becerileri çok yönlü olarak test eden bir akademik sınavdır. Vocabulary (kelime), preposition (edat) ( bağlaç ), relative clauses (sıfat cümleciği  ) ve diğer Gramer formatlar ilk soru grubunu oluşturmaktadır. 10 adet YDS Cloze Test sorusu yer almaktadır. 2 paragraf için 5’er soru vardır. 10 tane YDS Cümle Tamamlama sorusu ile karşılaşırız. 6 adet YDS Çeviri Sorusu sorulmaktadır. Toplam 20 soru için 5 paragraf yer almakta ve her paragrafta 4 soru sorulmaktadır. 5 YDS Diyalog Tamamlama sorulmaktadır. 4 YDS Eş Anlamlı Cümle sorusu gelmektedir. 4 adet YDS Paragraf Tamamlama sorusu çözmemiz istenir. Son olarak 5 tane YDS İlgisiz Cümle sorusu adaylara sorulmaktadır.

YDS NERELERDE GEÇERLİDİR

Yüksek lisans programlarına girecek lisans programı mezunları. Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrenciler Yüksek Lisans ve Doktora yapmak isteyen Öğrenciler Doktora , sanatta yeterlilik ve doçentler. Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar. Kamu Kurumlarında Çalışan ve Akademik Kariyer Yapmak İsteyen Personeller. Kamu Kurumunda çalışmakta olup Dil Tazminatı ve Yurt Dışı görevi belirlemek isteyenler.

YDS SINAVI NE ZAMAN YAPILIR

YDS İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere yılda iki defa ÖSYM tarafından yabancı dil Tazminatı almak isteyen kamu personellerinin , dil puanlarını belirlemek isteyen kamu personelleri ve kamu kurumlarına yerleşmek isteyen adayların yabancı dil seviyelerini belirlemek için yds yapılır. YDS’de adaylara 80 Soru sorulmaktadır. Soruların cevaplama süresi 180 dakikadır.

Eğitim Koçluğu

YDS KURSU ÜCRETSİZ

YDS Kurslarımıza başvuran öğrenciler örnek derslerimize katıldıktan sonra karar verebilirler. YDS Kurslarımız Alanında tecrübeli döküman takviyeli , sınav stratejileri , yöntem ve pratik noktaları çok iyi özümseyen öğretmenler tarafından verilmektedir. YÖKdil , Ales Kurslarımız Birebir Ders Olarak Verilmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YDS Kursu İzmit İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj