YKS Kursu Ankara

27.12.2020
27
YKS Kursu Ankara

YKS Kursu Ankara

YKS Kursu Ankara, Ankara’da YKS (TYT-AYT-YDT )tüm semtlerinde kurumda, evde yada online olarak birebir özel ders vermektedir. Yks Özel derslerimiz Ankara’da her ilçe için en iyi şekilde tüm öğrencilere ulaşmak için organize edilmiştir. Kalabalık bir şehir olan Ankara’da son zamanlarda sağlık ve salgından etkilenmekte bu da öğrencilerin hem okullarda hem de kurs yerlerinde eğitim faaliyetlerinin engellenmesine neden olmaktadır. Kurslarımız bu nedenle birebir özel ders olmasını tavsiye edilmektedir. Birebir Özel Ders evde-kurumda ya da online olarak öğretilmektedir. Öğrencinin seviyesi göz önüne alınaraktan ders programları yapılmaktadır.

YKS Kursu Ankara özel ders arayan öğrenciler , en uygun özel ders paketleri ile mutlaka başarıya ulaşıyorlar. Ankara’da Özel Ders ücretleri uygun ve ekonomiktir. İstediğiniz gün ve saatte dersleriniz ayarlanabilir.

Matematik Özel Ders Ankara

LGS-YKS-DGS-ALES-AÖF-YÖS-ÖABT-Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili-üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde Ya da Online özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız ortaokul-Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

YKS Hızlı Paragraf

YKS Kursu Ankara, TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek Yks de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Dersi Birebir online olarak yapılmaktadır. 5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

YKS Eğitim Koçu

Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri, motivasyon, doğru tercih, veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri  kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

YKS Kursu Ankara YDT Kursu

YDT Kursu başta ingilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince, Japonca dersleri verilmektedir. Derslerimiz kursta birebir yada online olarak da alabilirsiniz.

YKS Kursu Ankara Online Birebir Özel Ders

Mekan sınırlaması yada bulaş riskinden uzak dilediğiniz yerde online birebir özel ders alabilirsiniz. Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce derslerimiz dileyen adaylarımıza online birebir özel ders olarak anlatılmaktadır.

Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz

Kurs Burda Türkiye Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS Kursu Ankara TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din kültürü, Edebiyat YKS SAYISAL-EA-SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel doküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YKS Ders Paketleri

YKS Kursu Ankara’da özel ders veren kurum , özel ders arayanlar adana da alanında en az 10 yıl deneyimli öğretmenler ile birebir ders almaktadırlar.

MAT 1 50 -MAT2 50-GEO 30 -FİZİK 50-TÜRKÇE 20-TARİH 16-COĞRAFYA 12

FELSEFE 10-Edebiyat-10-KİMYA-40-BİYOLOJİ 40-DERS paketlerinden

Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YKS Kursu Ankara şubemiz İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj