YÖS Kursu Konya

04.03.2021
35
YÖS Kursu Konya

YÖS Kursu Konya

Konya da Birebir yös kursu arayanlar alanında 20 yıl tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından ders almaktadırlar.Konya da Yös kursu veren öğretmenler mat 1 , mat 2 , Geometri ve IQ soruların da uzman hocalarıdır. Yös kursu batmanda birebir özel ders şeklin de verilmektedir. Yaklaşık kurs fiyatına birebir yös özel dersi alabilirsiniz.Konya da Yös kursu veren eğitim merkezi olarak yös adaylarına sınırsız eğitim desteği sunmaktayız.

 YÖS Kursu Konya Avantajları

Kurumumuzda ve şubelerimizde yös kursu ve özel dersler tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Online yös birebir yada grup olarak ta verilmektedir.Birebir özel derslerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Haftalık düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

YÖS SINAV YERLERİ

Birçok fakülte yös başvurularını almaktadır.Aynı zaman da eş zamanlı olarak yurt dışında 35 farklı ülkede de yös sınavı yapılmaktadır.

Yös Sınav Başvuruları ve Tarihleri

Online YÖS Kursu,Kurs adaylarını danışmanlık hizmetleri olarak ta bilgilendirmektedir. Sınav başvuruları Mart – Haziran ayı içerisinde yapılmaktadır.Sınav Tarihlerini ise üniversiteler belirlemektedir.

YÖS Sınavına Kimler Başvurabilir

Yabancı uyruklu öğrenci koşullarını sağlayan ve mavi karta sahip öğrenciler yös’e başvurabilir. Yabancı öğrencilerin lise son sınıfta olmaları yada mezun olmaları gerekmektedir. Sınav ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. 20 dolar ile 100 dolar arasında fakülte ve ülkelere göre başvuru ücretleri alınmaktadır.

YÖS SINAV KONULARI

Sınav 80 Sorudan oluşmaktadır.Matematik 1 ,Matematik 2 ,Geometri , Mantık ve Q Sorularından oluşan sınav 90 ile 120 dakika arasında süresi değişmektedir. YÖS Online matematik özel derslerden istediğiniz vakit ve zamanda kurs alabilirsiniz.

Online YÖS Kursu-Günler

HAFTA İÇİ: PAZARTESİ – ÇARŞAMBA- CUMA

SEANS 1 : 9:00 – 12:00

SEANS 2 : 12:30 – 14:30

SEANS 3 : 18:00 – 21:00

Akşam ders seanslarımız gündüz çalışan adaylar için daha önem arz etmektedir.

HAFTA SONU : CUMARTESİ – PAZAR

DENEMELER:   9:30 – 11:00

12:00 – 13:30

14:00 – 15:30

SORU ÇÖZÜMLERİ : SALI – PERŞEMBE

12:00 – 15:00

 YÖS Kursu Konya Kurs Burda

Yabancı Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biri Türkiye’dir.

Bu tercihin sebeplerinden bazıları yabancı öğrenciler için ülkemizin eğitim seviyesinin o ülkelerden üst olmasıdır.Balkan Ülkeleri,Orta Avrupa,Doğu Asya Ülkeleri,Asya Ülkeleri Afrika Ülkeleri,Kongo,Gana,Moğolistan,Ortadoğu da Irak ve Suriye,Kafkaslarda İran ve Kardeş ülke Azerbaycan Devletlerinden yoğun öğrenci göçü almaktayız. Yös Adaylarının Türkçe Eğitim Mantığını kavramaları zaman almaktadır.Bunun İçin Yös Kurslarımızda Tecrübeli yıllarca yabancı öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimiz en etkili tekniklerle Yabancı adayları memnun etmektedirler.Adaylar Türkiye’nin en iyi fakültelerini kazanmak için hak kazanmaktadırlar.Mat 1 Mat 2 ve IQ Sorularından oluşan yös sınavında adaylarımız rahatlıkla başarı sağlamaktadırlar.En Profesyonel eğitim kadrosu ile Kurs Burda aradığınız tüm özel ders ve kursları online sistem ile ayağınıza getiriyor.İlk dersimiz ücretsizdir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yös Kursu Konya için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Mesaj